fbpx

hizmetlerimiz

Web Site Yapımı
(Bireysel - Kurumsal -
E-Ticaret)

Firmanızı bir üst seviyeye taşımak için mobil ve SEO uyumlu bütün optimizeleri yapılmış Bireysel | Kurumsal | E-Ticaret sitenizi tasarlıyoruz.

Sosyal Medya İçerik ve Reklam Yönetimi

Profesyonel sosyal medya yönetimi ile firmanıza ait hesabın içerik yönetimi, hashtag analizi, hedef kitle oluşturulması ve en önemlisi reklam yönetimi hizmetlerini sağlamaktayız.

SEO

Firmanıza ait web sitenizi Google arama sonuçlarında üst sıralara taşıyabilmenize olanak sağlayan SEO hizmeti veriyoruz.

Domain - Hosting - Kurumsal Mail
Barındırıcılık Hizmetleri

Kurumsal Mail aktivasyonu ve maillerin barındırılması, web sitenizin barındırılması için hosting ve alan adınızın(domain) barındırılması hizmetleri.

WEB SİTE tasarımı

Mobil Uyumlu Web Siteleri

Bireysel | Kurumsal | E - Ticaret

Firmamız %100 Mobil uyumlu Bireysel/Kurumsal ve E-Ticaret siteleri yapmaktadır. Planlamayı yaptıktan sonra web sitenizin bütün optimizasyonlarına müteakip her şey dahil hazır web sitenizi size teslim ediyoruz. Dilerseniz web sitenizin yönetimine biz devam ediyoruz ya da gerekli eğitimi ücretsiz şekilde verip kendi yönetminizi yapmanızı sağlıyoruz. Özel ihtiyaçlarınızı karşılayacak yeterli ekip ve donanımımız bulunmaktadır.

Web site tasarımı

İşleyiş Prosedürümüz

01.

Planlama Süreci

İhtiyaç ve isteklerinizi öğrendikten sonra Kurumsal/E-Ticaret sitenizin yapısını planlayalım.

02.

Yapım Aşaması

Gerekli rakip analizlerini de yaptıktan sonra web sitenizin yapımına başlayalım.

03.

Site Teslimi

Sitenizi planlanan süre içerisinde istekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlayıp teslim edelim. Firmamız 3 ay boyunca ücretsiz teknik destek hizmeti vermektedir.

sosyal medya uzmanı

sosyal medya yönetimi

Günümüz reklamcılığında sosyal medya büyük bir pay almaktadır. İnsanların boş zamanlarının büyük çoğunluğunu sosyal medyada geçiriyor olması sosyal medya reklamları oluşturmak zorunluluğu getirmiştir. Sosyal Medya yönetiminde farklı planlar ile yönetim sağlamaktayız. İçerik ve reklam yönetimi ayrı ayrı veya ikisi bir arada hizmetlerimiz mevcuttur. İşletmenizin ve rakip işletmelerin analizlerine müteakip aylık paylaşılacak post-story sayıları belirlenecek Facebook ve Instagram reklam hesapları oluşturulacak gerekli ödeme yöntemleri aktif edilecek, işletme bilgileri Facebook’a onaylatılacak, piksel kurulumu yapılarak web sitenize gelen kullanıcıların gerekli verileri toplanacak ve ürün satan bir işletmeyseniz Instagram ve Facebook mağazalarınız açılacaktır. Doğru reklam stratejileriyle reklam maliyetinizi azaltın, geniş kitlelere ulaşın ve İşletmenizi Büyütün.

Optimize siteler

SEO Hizmeti

Google arama sonuçlarında firmanızın sitesi alt sıralarda kalmış olabilir. Sitenizi ön plana çıkmak istediğiniz anahtar kelimelere uygun bir yapıya getirerek Google tarafından yayınlanmış olan son güncellemeler ışığında Arama Motoru Optimizasyonu yaparak üst sıralara taşıyoruz. Henüz web siteniz yoksa hemen bizimle iletişime geçin ve SEO uyumlu bir altyapısı olan web sitenizi kuralım. Sonrasında sitenizi SEO hizmetimizle Google’da üst sırlara taşıyalım.

BArındırıcılık hizmeti

Domain | Hosting | Kurumsal Mail

Bireysel | Kurumsal | E - Ticaret

İşletmenizi yönetirken bilgilerinizin gizli kalması ve size özel bir mail uzantısının olması için Kurumsal mail aktivasyonunuzu tamamlıyor ve bu mailleri hem web sitenize tanımlıyoruz hem de günlük kullanımınıza açıyoruz. Web sitenizi kurarken ihtiyaç duyacağınız size özel .com, .com.tr, .av.tr, .net, .dr.tr gibi uzantılara sahip alan adlarınızı(domain) alıp barındırma hizmetini sağlıyoruz. Bunların yanı sıra web siteniz ve maillerinizi barındırabilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz hosting hizmeti de firmamız tarafından sağlanmaktadır. Dijitalde herhangi bir efor sarf etmenize gerek kalmadan sizin adınıza gerekli bütün işlemleri biz gerçekleştiriyoruz.

% 0
SEO Uyumlu Siteler
0 +
Dijital Ürün Yüklemesi
0
Farklı Sektörde Reklam Yönetimi
0
Mutlu Müşteri
google-harita-kaydetme
Harita Kayıt

Google, Yandex ve Apple haritalara işletmenizin kaydını sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

seo-uyumlu-içerik
İçerik Hizmeti

Son Google güncellemelerine uygun şekilde içeriklerinizi SEO uyumlu olarak üretiyoruz.

Logo Tasarımı

Firmanıza uygun çağdaş çizgilerle isteğiniz ve önerilerimiz doğrultusunda logo tasarımınızı gerçekleştiriyoruz.

görsel-tasarımı
Photoshop Görsel Tasarımı

Web siteniz, sosyal medyanız veya herhangi ihtiyaç duyduğunuz alan için boyut optimizesi yapılmış görseller üretiyoruz.

Bizimle Hemen İletişime Geçin

Firmanızı bir üst seviyeye taşımak ve aklınızdakileri danışmak için bizimle hemen iletişime geçin.